Cennik

Cennik prowadzenia wizytówki w mapach Google

WIZYTÓWKA

Profesjonale prowadzenie i pozycjonowanie wizytówki w katalogu firm Google.
199 zł /miesięcznie
  • ▸ Założenie i uzupełnienie danych
  • ▸ Katalog produktów i usług
  • ▸ 3 Wpisy w miesiącu
  • ▸ Pozytywne opinie 3 w miesiącu

WIZYTÓWKA Premium

Profesjonale prowadzenie i pozycjonowanie wizytówki w katalogu firm Google.
299 zł /miesięcznie
  • ▸ Założenie i uzupełnienie danych
  • ▸ Katalog produktów i usług
  • ▸ 5 Wpisów w miesiącu
  • ▸ Pozytywne opinie 5 w miesiącu
  • ▸ Promocje i kody rabatowe
FAQ

Częste pytania

Znajdź odpowiedzi na pytania . Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Czym jest profil firmy?

Bezpłatny profil firmy w Google pozwala wyświetlać informacje o Twojej firmie w odpowiednich momentach – wtedy, gdy klienci szukają Twojej firmy lub oferowanych przez Ciebie produktów lub usług w wyszukiwarce i w Mapach Google. Zaloguj się na konto Google Moja Firma i zaktualizuj dane teleadresowe, godziny otwarcia i inne informacje, aby pomóc klientom znaleźć Twoją firmę i ułatwić im kontakt. Dodawaj do profilu aktualne zdjęcia, oferty specjalne i promocje, by zachęcić klientów do wyboru Twojej firmy. Dowiedz się więcej o tym, jak Google zdobywa informacje o Twojej firmie.

W jaki sposób Google Moja Firma pomoże mi docierać do większej liczby klientów?

Dzięki Google Moja Firma możesz przyciągać i angażować klientów, gdy szukają Twojej firmy w Google. Profil firmy zapewnia widoczność w wyszukiwarce i w Mapach Google, pozwala odpowiadać na opinie, publikować zdjęcia produktów i oferty specjalne, a także dodawać oraz zmieniać informacje o firmie. Witryna firmy w Google umożliwia zaprezentowanie klientom zdjęć i informacji o firmie w profesjonalny i atrakcyjny sposób. Trendy podpowiadają, jak zoptymalizować zaangażowanie klientów, by osiągnąć lepsze wyniki. Zaangażowanie klientów możesz też zwiększyć, wchodząc z nimi w interakcje na karcie Klienci.

Jaka jest różnica między Google Moja Firma a takimi usługami, jak Miejsca Google dla Firm, profil firmy w Google, wizytówki Google czy strony w Google+ Firmy?

Google Moja Firma pozwala w pełni wykorzystać obecność Twojej firmy w Google. Konto Google Moja Firma umożliwia zarządzanie profilem firmy i aktualizowanie go, a także utworzenie witryny, by przyciągnąć i zaangażować więcej klientów. Profil firmy w Google Moja Firma zastępuje wcześniejsze usługi, takie jak Miejsca Google dla Firm, wizytówki Google oraz strony w Google+ Firmy.

Ile kosztuje korzystanie z Google Moja Firma?

Usługa Google Moja Firma jest dostępna dla wszystkich, całkowicie za darmo.

Czy warto korzystać z Google Moja Firma, jeśli mam już stronę internetową?

Tak. Bezpłatny profil firmy w Google uzupełnia Twoją stronę internetową, zwiększając jej widoczność w wyszukiwarce i w Mapach Google. Link do strony możesz dodać do profilu firmy

Czy mogę korzystać z Google Moja Firma, jeśli nie mam sklepu stacjonarnego?

Tak. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę w domu, czy działasz na określonym obszarze, możesz wyświetlać informacje w Google z adresem lub bez adresu.

Dlaczego trzeba zweryfikować firmę?

Dobre pytanie. Weryfikacja pozwala potwierdzić, że jesteś właścicielem firmy i możesz zarządzać jej profilem. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne i nie chcemy, by ktoś inny mógł wprowadzać zmiany w profilu Twojej firmy.