Wszystko zależy od komunikacji między nami. Jeśli jest sprawna i nie stoimy w miejscu to strona powinna być gotowa po 2 tygodniach. Ale maksymalny czas na jej oddanie to 4-6 tygodnia.

Podstawowa cena w pakiecie biznes to 1899 zł. W cenie tej dostajesz profesjonalny wygląd strony, unikalne teksty pozycjonujące strone i grafiki

Na koszt utrzymania strony www składa się koszt wykupienia domeny (w naszej ofercie to kwota 120 zł netto/rok) oraz serwera, na którym będą przechowywane pliki strony (w naszej ofercie to kwota od 250 zł netto/rok w zależności od pojemności serwera).

1. Czy stworzenie strony jest umową długoterminową

Nie! Samo wykonanie i zaprojektowanie jej przez nas jest usługą jednorazową 

3. Gdzie mogę kupić serwer i domene?

Można tego dokonać u nas. Koszt domeny to 120 zł netto rocznie. A koszt serwera to 250 zł netto rocznie. Nie bronimy nikomu posiadania domeny i serwera u zewnętrznego operatora ale nie odpowiadamy za błędy powstałe na stronie internetowe wywołane błędami serwera.

5. Jak wygląda praca nad stroną WWW?

Wszystko podzielone jest na odpowiednie etapy.

  • Podpisanie umowy
  • Wpłata zaliczki
  • Przygotowanie projektu
  • Poprawki i uzupełniania podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego, szkolenie z obsługi systemu, wpłata pozostałej części należności.

7. Jak wygląda wdrażanie poprawek?

Podczas pracy nad zleceniem, wszystko wykonujemy w etapach. O których jest na bieżąco informowany klient. I to on podejmuje decyzje czy dany element ma znaleźć się na stronie czy ma być przeniesiony np w inne miejsce.

2. Czy można zmieniać treści na stronie?

Jak najbardziej jest to możliwe. Po zamknięciu całego zlecenia otrzymujesz od nas dane do logowania do panelu administracyjnego. Z poziomu, którego w bardzo prosty sposób edytujesz lub dodasz teksty i grafiki.

4. Czy strona będzie dobrze wyświetlała się na smartfonach

Dokładnie tak. Strony które budujemy są responsywne i elastyczne. Dopasowują się do wielkości ekranu i na wszystkich urządzeniach są dobrze czytelne.

6. Czy strona będzie widoczna w Google?

Tak, wszystkie wykonywane przez nas strony są widoczne w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google natomiast to na jakiej pozycji, zależy od wielu czynników. W ramach umowy na wykonanie strony/sklepu internetowego wykonujemy podstawową optymalizację, która umożliwia osiągnie wysokich pozycji w wyszukiwarce. W praktyce, jeżeli działasz na niewielkim, lokalnym rynku lub w niszowej branży to sama podstawowa optymalizacja może wystarczyć do znalezienia się na 1 stronie wyników wyszukiwania interesującej Cię frazy lokalnej. Jeżeli w twoim obszarze działania występuje silna konkurencja, jest wiele podobnych firm czy interesuje Cię zasięg ogólnopolski konieczne będzie skorzystanie z dodatkowych usług w zakresie SEO lub Google Ads. Więcej o pozycjonowaniu strony internetowych przeczytasz na naszym blogu.

8. Gwarancja?

Oczywiście udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na działanie strony.