Opieka, administracja i aktualizacja.

Odebrałeś auto z salonu i po krótkim czasie coś zaczyna być nie tak. A może po prostu wymagany jest przegląd?

Analogicznie ma się sytuacja ze stronami internetowymi. Raz na jakiś czas trzeba coś poprawić ale nie po to, że źle wygląda ale ze względów bezpieczeństwa samej witryny ale i danych, które się na niej znajdują. Nawet najbardziej dopracowana strona wymaga aktualizacji. Najczęściej witryny internetowe są budowane w oparciu o popularne silniki stron. Takie rozwiązanie jest wygodne ale co najważniejsze bardzo bezpieczne. Ponieważ producent silnika strony wypuszcza na bieżąco aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa. 

Zacznijmy od tego, że pewnie będzie Ci uwierzyć w to, że coś samo może zepsuć się na stronie lub „rozjechać” Ale niestety może, języki programistyczne w których tworzone są strony ciągle się rozbudowują ich kod sie zmienia i ulepsza. W pewnym momencie jakaś opcja na naszej stronie lub jakiś dodatek może zmienić wygląd. 

Dlatego tak ważne jest aktualizowanie samych silników strony jak i dodatków na nich zainstalowanych. Dla przykładu bardzo popularny dodatek na stronę jakim jest „Facebook CHAT” czyli pisane z poziomu klienta na stronie > do Ciebie na Messenger jest aktualizowany przez samego Facebooka kilka razy w miesiącu. Z jakiego powodu? Na pewno ze względu zabezpieczeń i funkcjonalności, brak tych aktualizacji może sprawić, że klienci będą pisać  ale te wiadomości nie dotrą do Ciebie. 

Wszyscy nasi klienci, dla których stworzyliśmy stronę internetową, zawsze dostają od nas dostęp do panelu zarządzania treścią. W zasadzie nie jest on trudy w obsłudze, ale niestety jak z każdą nową rzeczą trzeba się zapoznać i poświęcić czas na jej przyswojenie.

Niestety czasem nasi klienci chcą wprowadzać mniej lub bardziej radykalne zmiany. Czy to w wyglądzie strony czy jej kodzie. Co niestety wymaga specjalistycznej wiedzy i trzeba uważać aby niczego nie popsuć. 

Wszystkie zmiany są możliwe po aktywacji jednego z poniższych pakietów.

Telefon z androidem a strona WWW – posiadają jedną wspólną ceche. AKTUALIZACJE. W penym momencie jeśli nie będziesz wykonywał zaległych aktualizacji, to w twoim telefonie dojdzie do awarii aplikacji. A to nie będzie działał messenger, jakaś gra itd. Wszystko własnie przez brak aktualizacji. Identycznie sytuacja będzie wyglądać z witryną. Tylko tutaj sytuacja jest o tyle skomplikowana, że brak nowych zabezpieczeń skutkuje pozostawieniem otwartych dziur i furtek dla złośliwego oprogramowania. Pewnie nie raz udało Ci się dotrzeć na strone gdzie ciągle wyskakiwały okienka z reklamami… A no właśnie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?