Czym jest wizytówka na mapach Google?

Jest to najczęściej wynik wyszukiwania lokalnego jaki zwraca nam wyszukiwarka Google. Wygląda on tak jak widzisz. Możliwości pozyskania nowych klientów nigdy nie były tak proste. Klient może bardzo szybko zapoznać się z działalnością i szczegółami Twojej oferty. A także sprawdzić opinie innych użytkowników .

Wizytówkę obowiązkowo proponujemy wszystkim firmom, które działają na lokalnym rynku i chcą pozyskać nowych klientów. Jest to niesamowite narzędzie, dzięki któremu masz wgląd w ilość wykonanych telefonów do Twojej firmy, odwiedzin strony, możesz także dowiedzieć się ile osób wybrało trasę dojazdu do Ciebie za pomocą map Google.

Nie wiesz czy masz wizytówkę na mapach Google? Możesz to sprawdzić w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce nazwę twojej firmy + miasto. Jeśli zwrócony zostanie Ci wynik w takiej formie, że firma będzie zaznaczona na mapie to znaczy, że na niej jesteś. SUPER! Ale może chciałbyś powalczyć o pozycje bo np nie wyświetlasz się pod frazami związanymi z twoją działalności np rodzaj usługi + miasto ? Wtedy z miłą chęcią zajmiemy się pozycjonowaniem! Jeśli nie masz wizytówki możemy ją dla Ciebie założyć! 

Chciałbyś być widoczny na mapach GOOGLE?